Muhammet Nuri AÇIK
wing chun >özel dersler,wing tzun özel dersler,bursa özel dersler, wing tzun özel dersler ile kendini koru,wing chun kendini koru,özel dersler savunma sanatları,wing tzun kendini koru,wingtzun savunma sanatı,agresif savunma sanatları,özel ders wing tzun,bursa özel ders wing tzun
wing chun özel ders

Muhammet Nuri

AÇIK

Manager, Sifu

Sifu MNA/ Antrenör – Muhammet Nuri AÇIK (1984 İstanbul), 1990 yılında Wushu-Kungfu ile başlayan Savunma Sanatları eğitimi Kempo, Shotokan Karate, Taek Wondo, Ashihara Full Contact Karate, Boks ve Güreş ile devam etti. 2006 yılından beri dünyanın en büyük utsalarından biri olan Grand Master Emin BOZTEPE’nin organizasyonu EBMAS’da eğitim görmektedir. Sifu Ünvanı bulunan Kung-fu Ustamız, kendini savunma eğitim progamını, bireylere ve birçok güvenlik kurumu, polis ve askerkerimize de eğitim vermektedir.

.

Artık video izlemeyi bırak ve yumruklarını sıkıp antrenmana başla.

EBMAS’ın dünyada 56 ülke de eğitim programını en iyi şekilde uygulayan akademimizde ayrıca Sifu, özel dersler eğitiminde her seviye için 16 derslik eğitim programı hazırlamıştır. Eğitim programlarınız en iyi şekilde tamamlayıp bir üst seviyede eğitim almaya devam edeceksiniz.

Personal Trainer
Featured
1 Ay 8 Ders
İdeal olan özel ders programı, haftada 2 gün olmak üzere aylık 8 ders üzerinden yapılmaktadır.
Price
1200 TL.Buy