KADINLAR ÖZ SAVUNMA
wing chun >özel dersler,wing tzun özel dersler,bursa özel dersler, wing tzun özel dersler ile kendini koru,wing chun kendini koru,özel dersler savunma sanatları,wing tzun kendini koru,wingtzun savunma sanatı,agresif savunma sanatları,özel ders wing tzun,bursa özel ders wing tzun

KADINLAR ÖZ SAVUNMA

Buy
350 kcal burned
45

minutes

Level: Normal
Limit of participants
24
Trainers:

Bir kadın tarafından geliştirilen ilk ve tek savaş sanatı olan Wing Tzun, nefsi müdafaa amacıyla geliştirildi. Wing Tzun, bir dövüş sporu değil, savaş sanatıdır. Güçlü bir saldırgana karşı kendinizi savunmayı öğrenebileceğiniz bu sistemde, gerçek hayatta –sokakta ya da evde- karşılaşabileceğiniz saldırıların uygulaması kontrollü olarak yapılır. Wing Tzun sanatı bu tip durumlarda hayatta kalmak için kullanılabilecek gerçek atakların tümünü kapsar. Gözler, boyun ve kasık bölgesi gibi hassas noktaların tamamına saldırılabilir. Bu savaş sanatıyla tekme, yumruk, diz ve dirsek, tutma ve atma, yerde mücadele, silahlı saldırgana karşı savunma ve saldırı tekniklerinin tamamını içeren bir eğitim alabilirsiniz.

Zorbalık her zaman olacaktır, buna katlanmak ve korkarak yaşamak zorunda değilsiniz. Ayağa kalkmayı ve kendinizi savunmayı öğrenin. Siz kurban değilsiniz. Gücünüzü ve yapabildiklerinizi gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız.