ÖZEL DERSİN AMACI
wing chun >özel dersler,wing tzun özel dersler,bursa özel dersler, wing tzun özel dersler ile kendini koru,wing chun kendini koru,özel dersler savunma sanatları,wing tzun kendini koru,wingtzun savunma sanatı,agresif savunma sanatları,özel ders wing tzun,bursa özel ders wing tzun

ÖZEL DERSİN AMACI

Buy
500 kcal burned
45

minutes

Level: Hard
Limit of participants
3
Trainers:

Kişiye Özel Savunma Dersinin Amacı Nedir?

Özel savunma derslerimiz, uzman bir eğitmen tarafından, dersi alan öğrenciye en uygun bir program yapılarak o programın üzerinden ilerlenen kaliteli bir öğrenme metodudur.

Çünkü her öğrencinin kendine özgü kişiliği, kapasitesi ve öğrenme becerisi vardır. Bu becerileri daha aktif kullanmak ve ortaya çıkarmak ancak kaliteli bir eğitmen yardımıyla olabilmektedir.

Bundan dolayı bire bir alınan savunma özel ders eğitimi, kendinizi savunmayı öğrenmek için en verimli eğitim şeklidir.

Öğrencinin konuları daha rahat ve eksiksiz anlayabilmesi için özel derse ihtiyacı vardır

Toplu eğitim ortamlarında anlatılan bir ders tüm öğrenciler için aynıdır. Kaliteli anlatılmış bir grup dersi, kişiye göre farklılık gösteren yetenek ve beceriden dolayı, her öğrencide aynı etkiyi yapmayabilir. Bundan dolayı aynı grup dersini alan öğrencilerde istenilen etki ortaya çıkaramayabilir.

Öğrenci birebir özel ders sayesinde o dersi benimser, derse odaklanır ve başarılı olmaya başlar. Grup dersi gibi toplu ortamlarda öğrenci anlayamadığı hareketler ve teknikler üzerine düşmekte zorlanabilir.

Oysaki birebir savunma özel ders alan bir kişiye göre hazırlanan ders programı sayesinde, kişi tekniklerde başarılı olana kadar bir çok tekrar özel çalışma yapılabilmektedir.
Uzman eğitmenlerimiz ile yapacağı çalışmalar ve tekrarlar sayesinde en kısa sürede seviyeye gelinebilmektedir.