NASIL ÖZEL DERS ALIRIM
wing chun >özel dersler,wing tzun özel dersler,bursa özel dersler, wing tzun özel dersler ile kendini koru,wing chun kendini koru,özel dersler savunma sanatları,wing tzun kendini koru,wingtzun savunma sanatı,agresif savunma sanatları,özel ders wing tzun,bursa özel ders wing tzun

NASIL ÖZEL DERS ALIRIM

Buy
750 kcal burned
45

minutes

Level: Hard
Limit of participants
24
Trainers:

Özel dersler, eğitmenler tarafından kişiye özel olarak hazırlanmış bir program dahilinde uygulanmaktadır ve dolayısıyla 7’den 70’e herkes tarafından tercih edilebilir.Bu noktada önemli olan husus,dersi almak isteyen kişinin fiziksel durumu,yaşı,cinsiyeti vb. kriterlerin sorun olmamasıdır.

Çocuklarınız için özel ders almak ,ister başlangıç aşamasında isterseniz uzun vadede son derece yararlıdır ve konuları kavramasını kolaylaştırır.Korkmadan kendini rahat hissedebileceği ortamı oluşturur ve konsantre bir şekilde kendini savunmayı öğrenmesini sağlar.

Spor ve dövüş sanatları geçmişiniz ne olursa olsun birebir eğitimde amaç,ilk önce tam olarak hedefi belirlemek,varsa eksik olduğunuz yönleri bulmak ve iyi olduğunuz noktaları pekiştirip,ayrıntılarına inilebilecek seviyelere getirecek metodlar oluşturmaktır. Bu şekilde öğrenci de kendi gelişimini doğru takip edebilir.
Böylelikle evvelden bir şeyler biliyor olmanız veya daha önce hiç dövüş sanatlarıyla ilgilenmemiş olmanızın negatif bir etkisi kalmaz.

İşte tam bu noktada eğitmeniniz rehberinizdir ve hedefi,size yeni şeyler öğretip anlatmak olduğu kadar size doğru sorular sorma becerisi de kazandırmaktır.
Bu yöntem hangi yaşta ya da eğitim düzeyinde olursanız olun,öğrenmekte olduğunuz her şeyi ezberlemekten ziyade ,kavrayıp amacını anlamanızı sağlar ve uygulamaya başladığınız andan itibaren yeni öğrendiğiniz konuları erkenden özümsersiniz. Hatta sistemin bir bütün olduğunu da hesaba katarsak ,öğrenmediklerinizi bile keşfetmeye başlarsınız.
Eğitmeniniz size isteğiniz doğrultusunda her zaman balık verir.Ama balık tutmayı da öğretmelidir…

Tercihen ilk günden itibaren özel dersler ile başlamak istiyor da olabilirsiniz.
Mesleğiniz doğrultusunda (örneğin polis,güvenlik elemanı,özel koruma vb.) bildiklerinizi geliştirmek veya pratikleştirmek amacıyla da özel dersler sayesinde ihtiyacınıza göre dizayn edilmiş programlardan da yararlanabilirsiniz.
Şayet hedefiniz hızlı,düzenli ve yoğun bir antrenman tipini benimsemekte özel dersler sizin için biçilmiş kaftandır.Normal grup derslerine nazaran eğitmeniniz, ders süresince yalnız sizinle ilgileneceğinden hem teorik hem de pratik uygulamada çok daha yoğun ve dolu dolu bir antrenman yaparsınız.Bu da birim zamanda daha uzun yol katetmenizi sağlar.Özellikle günlük yaşamda yoğun çalışma saatleriniz ve kısıtlı boş zamanınız varsa,özel dersler ihtiyacınızı rahatça karşılar.

Tüm bunların haricinde standart grup derslerine devam eden bir öğrenci de olabilirsiniz.

Grup arkadaşlarınızın veya eğitmeninizin haricinde farklı kişilerle de çalışıp tecrübe edinmek istiyor ya da yalnızca eksik olduğunuzu düşündüğünüz konuları pekiştirmek istiyor da olabilirsiniz.

Hali hazırda belli bir seviyeye gelmiş ve daha ciddi,daha tempolu, hatta sert ve zorlayıcı antrenmanlar da yapıp kendinizi ve limitlerinizi sınamak da isteyebilirsiniz.

Örnekler daha da çoğaltılabilir…Konu özel ders ise talep edilen her çeşit çalışma eğitmenlerinizce size uygun şekilde oluşturulur.Hedeflenen en doğru ve verimli şekilde size aktarılır.

Kim olduğunuz,ne işle meşgul olduğunuz,yaşınız,cinsiyetiniz,yetenekleriniz,fiziki yapınız,sosyal statünüz bizim için problem olmamakla beraber sizin de kendinizi savunmayı öğrenmenize engel değildir.
Bizim için önemli olan şey yalnızca sizin kendi öğrenme isteğiniz ve azminizdir. Bu doğrultuda da eğitmenleriniz sahip olduğu tüm donanımı ve tecrübesiyle yanınızdadır.